НЛП дозволяє ефективніше застосовувати свій найкращий досвід

Нейро-лінгвістичне програмування – мистецтво, що прийшло в Україну кілька років тому. Хтось називає НЛП – наукою формування особистості, хтось – моделюванням поведінки успішних людей, ще хтось – маніпулюванням людьми. Єдиного визначення що це таке – немає, втім, багатьом практичне його застосування дозволило кардинально змінити власне життя. В основі технологій лягло дослідження успішних людей, як в них це виходило? Альфред Коржибський, Мілтон Еріксон, Грегорі Бейтсон, Сократ, Платон, Бертран Рассел, цей перелік можно продовжувати, тому що, завжди будуть успішні люди в яких є чому навчитись. І завжди були люди, в яких щось не виходило. Які причини успіху та не успіху людей і в чому різниця в мисленні? Пошуком такої різниці займається НЛП. Зміна цієї різниці закладена в технології, техніках.

Після курсу відкрила бізнес

Часто через упереджене ставлення люди навіть не сприймають НЛП.

– НЛП – це інструмент, – каже бізнес-тренер, коуч, Володимир Казанцев. –  Граблі також небезпечні, якщо на них наступити, питання в тому, як людина буде застосовувати даний їй інструмент, а можливо потрібно просто більше уваги аби граблі лишались граблями.

Кожного дня, кожна людина маніпулює іншими, втім переважно ці маніпуляції є неусвідомленими.

– Коли керівник приходить і каже «треба сьогодні зробити це, це і це», то це також маніпулювання. Добре чи погане? В кожного може бути своя оцінка, – вважає тренер, – втім, НЛП дозволяє ефективніше ставити цілі, планувати, тощо. Коли людина усвідомлює як в неї вийшло, коли вийшло, тоді є кілька варіантів вибору. Отже свобода у досягненні мети.

На тренінги приходять люди, які хочуть краще продавати свій товар, ефективніше організувати бізнес, збільшити попит своїх послуг, досягнути внутрішньої гармонії.

– НЛП дозволяє навчитись, як можна дати людині краще, і саме те, що їй потрібно. Чи то  презентувати таким способом, аби досягнути взаємо згоди, чи то змінити свої причини невдач. Адже всі ресурси вже є, вони закладені у кожну людину, – кажуть психологи.

За словами учасників, тренінги принесли зміни. В когось краще почав розвиватись бізнес. В когось покращились стосунки на роботі, дома. Люди знаходять гармонію, спокій чи навпаки – енергію до життя.

Оксана після курсу НЛП-практик кардинально змінила своє життя.

–         Цей курс дозволив мені попрощатись із старою роботою і відкрити власний бізнес, – каже пані Оксана, – З цього почались всі кардинальні зміни.

Жінка вирішила переїхати до рідного міста Золочів де зараз успішно займається власною справою і виховує маленького сина.

Радять дізнаватись про НЛП на тренінгах

Тренери радять вивчати технології на спеціалізованих курсах. Кажуть, щоб стати практиком прочитавши книжку це те саме, що й навчитись по книжці їздити на лижах, чи грати у футбол. Тому й назва така – практики НЛП від слова практично. Для навчання потрібен зворотній зв’язок, який дозволяє змінити саме те, що потрібно змінити. Тренінг побудований таким чином, що кожна людина може навчатись тим способом, яким їй зручно, застосовуючи свій особистий стиль навчання. Курс включає міні-лекції, вправи, розповіді, обговорення, інформацію для роздумів. Одразу на тренінгу є можливість практичного застосування отриманої інформації. Також тут багато вправ для розвитку уваги та кмітливості. НЛП допомагає знаходити ті перешкоди, які обмежували людину та дозволяє змінити те, що потребує змін.

Майстерський курс допомагає моделювати поведінку, якості, риси успішних людей. Тут можна навчитись переймати в людей їхні найкращі якості, – розказує Володимир Казанцев.

–         Якщо я бачу, що людина вміє гарно говорити, з кимось спілкуватись, то чому б мені цього не навчитись? Як людина думає, що вона робить, на що звертає увагу, та як починає діяти? На що людина не звертає увагу, чого не робить коли робить? Такі фокуси уваги дозволяють людині скоріше навчитись тому, що вона раніше не вміла, – переконаний тренер.

Чи можна читати людину, як книгу? І як створювати гарний настрій собі та іншим? Принципи успіху та причини невдач. Як можна досягнути взаєморозуміння? Як вчитись на своєму та на іншому досвіді? Це теми НЛП-практика.

Довідка:

Курс НЛП – практик можна пройти в Тернополі. Перший модуль відбудеться 19-20 лютого. Додаткова інформація і запис за номером телефону 067 99 33 100.

Офіційна група ВКонтакті – http://vkontakte.ru/club20453158

Кароліна Говірка

-1 thoughts on “НЛП дозволяє ефективніше застосовувати свій найкращий досвід

 • 18:00 | 15.02.2011 о 18:00
  Permalink

  Цікава стаття і корисна.

 • 18:30 | 15.02.2011 о 18:30
  Permalink

  НЛП – це не мистецтво, а спосіб впливу на свідомість через підсвідомість, дуже корисний інструмент для маніпуляції, якщо ним навчитись правильно користуватись, але НЛП на людей які ним володіють не діє 🙂

  • 23:26 | 15.02.2011 о 23:26
   Permalink

   🙂
   Звичайно що не діє!
   саме тому двоє людей які мають навики не можуть взаємодіяти? навіть попросити одне одного просто уважно читати чи слухати 🙂 ?
   Тоді вихожить що взаємодіяти (маніпулювати) можуть тільки люди які не знають нлп? то як тоді досі жило людство? :))

 • 13:28 | 16.02.2011 о 13:28
  Permalink

  Дуже цікаво. Крім всього, це ще й мабуть розвиває увагу, якої коє кому явно бракує))) Але чомусь я впевнена, що такі курси є дуже навіть не дешевими(((

 • 15:53 | 16.02.2011 о 15:53
  Permalink

  Нууууу щоб дізнатись скільки ті курси вартують можна подзвонити (телефон там ніби вказаний). Мені вже й самій цікаво стало !

 • 14:14 | 17.02.2011 о 14:14
  Permalink

  Що Вас спонукає до навчання?

 • 19:36 | 18.02.2011 о 19:36
  Permalink

  Непотрібна шняга.. vlad навів приклад НЛП – взяв погодився “Звичайно що не діє” а потім інше.. – кому таке потрібно, невже це ефективно? Людина подумає що ви просто з нею граєтесь в кращому випадку. Декого таке взагалі може дратувати. Будьте простіше:)

 • 12:23 | 22.02.2011 о 12:23
  Permalink

  Знаємо ми ту Оксану… НЛП їй не допомогло))) то все гарна лапша на великі вуха)))

Коментарі вимкнені.