Обіцянки Януковича, котрі не виконані!

Віктор Янукович як справжній президент і гарант Конституції має повноцінне право по «законності» нашої української історії на ОБІЦЯНКИ (котрі звичайно не виконуються).
Багато розмов- але мало чого зроблено- думаю такі фразу (слова) кожен з нас чує щоденно в метро, в маршрутці чи просто від сусідів, та власне можливо і від самого себе. Якщо згадувати 2009-2010 рік, коли вже половина Держави гула про те, що пан Ющенко віджив своє і не роблячи нічого при владі іде спокійно на відпочинок, то всі почали мріяти і «заливатися» радістю від того, що ще трішенчи і все… прийде спаситель — тобто Янукович. І ось пройшов рік- що змінилося? та майже нічого, навіть, більшість громадян впевнені в тому, що все змінилось на гірше…
так ось до чого я веду — до тих обіцянок про котрі так добре говорилося, але так важко їх робити, наводжу приклади чисті і прозорі, на котрі також звернули увагу мої колеги з «Української правди» :
1 — обіцянка
29 січня 2010 року в прямому ефірі під час телемосту між Запоріжжям та райцентрами Бердянськом, Енергодаром і Мелітополем лідер Партії регіонів пообіцяв протягом року підвищити середній рівень пенсій до 2 тисяч гривень.
«До 2011 року мінімальну пенсію встановимо 1200 гривень. Середня пенсія буде 2 тисячі гривень. І я це завдання вирішу» vladometr.org/promise/991/.
Пройшов рік і спливли всі обіцяні терміни. З першого січня 2011 року мінімальна пенсія становить 750 гривень. Протягом року вона зростатиме відповідно до збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Так, з 1 квітня — 764 гривні, з 1 жовтня — 784 гривні, з 1 грудня — 800 гривень. Отже, замість 1200 гривень «від Віктора Федоровича» старі мають мінімалку у 750!
Вчора ж, 22 лютого 2011 року, Янукович продемонстрував сеанс небаченої амнезії. На засіданні Комітету з економічних реформ заявив – «Реалістичною я бачу задачу зростання на кінець року середнього розміру пенсій принаймні до 1380 гривень».
Нічого не залишається, тільки передати привіт запорізьким пенсіонерам, які понад рік тому купилися на обіцянку ціною в дві тисячі гривень.

2- га обіцянка
Давайте про гроші – те, що всіх стосується. У тій самій передвиборчій програмі Янукович пообіцяв «зниження податку на прибуток до 19% з 2011 року, з наступним щорічним зниженням на 1% до 16% .
А маємо те, що маємо. Податковий кодекс, ухвалений наприкінці 2010-го, фіксує інше – ставка податку на прибуток у 2011 році – 23%, і досягне 19% лише у 2013 році.
Ще. „Чиновники проводять ганебну політику обдурювання і знущання над мільйонами простих українців. Внаслідок таких дій уряду українські громадяни отримують мінімальні пенсії і зарплати на тому ж рівні, який було встановлено майже два роки тому“, – проголошував опозиційний політик Янукович.
Він навіть пообіцяв, що кожному повернуть вкрадені гроші, а винних посадових осіб притягнуть до суворої відповідальності.
Щоб дати немолодим людям орієнтир, пообіцяв – „Як новообраний президент України, я забезпечу негайне проведення перерахунку пенсій, зарплат і соціальних виплат з 1 листопада 2009 року, їх виплату і виплату заборгованості, індексування на рівні інфляції“ .
Замість обіцяного „президентського указу №1“ пенсіонери побачили Януковичеву турботу про самого себе – указ „Про першочергові заходи із забезпечення діяльності Президента України“.

Я думаю цього достатньо на перший час, щоб виразити свої почуття до цього всього (і почуття не тільки мої, а й 45 мільйонів людей), котрі живі і сподіваються на краще!

Станіслав Попов

Коментарі вимкнені.