Об’єднанню “Нівроку” дали приміщення

20 червня на сесії Тернопільської міської ради було прийнято рішення про надання приміщення площею 190 кв.м. в ЦДМІ ім. О.Довженка творчому молодіжному об`єднанню «Нівроку» для створення молодіжного ресурсного центру.

ТМО «Нівроку» – це громадський проект, який веде свій початок з 90-х років минулого століття. Останнім часом організація займається проведенням соціально важливих проектів в Тернополі та Тернопільській області. Наприклад, проекти в галузі інформування громадськості про діяльність місцевої влади. Зокрема, щодо прозорості та відкритості бюджетної політики органів влади та розроблення положень до Статуту територіальної громади міста Тернопіль. Наразі організацією в рамках проекту «Обіцянки – не цяцянки», було створено та наповнено сайт «Твій місцевий депутат», на якому можна ознайомитись з доступною та об`єктивною інформацією про діяльність тих чи інших депутатів та партійних фракцій в місцевих радах, а також залишити в „особовій картці” депутата авторизований відгук про його роботу, подяку або скаргу на нього.

Громада міста долучається до ТМО «Нівроку» в створенні молодіжного ресурсного центру в стінах ЦДМІ ім. О.Довженка, та сподівається на плідну співпрацю і цікаву роботу.

 

Коментарі вимкнені.