Портрет трупа Тимошенко продають заради безпритульних тварин

Тернополянка Оля Биндас вирішила провести аукціон для безпритульних тварин. Торги дівчина проводить на сторінці у Фейсбуці. На аукціоні єдиний лот – портрет Юлії Тимошенко, який пані Биндас придбала сьогодні на вулиці Валовій в одного з художників.
Про даний портрет вже писали всеукраїнські ЗМІ, повідомляв і Погляд.  Дівчина вирішила купити відомий портрет, бо розраховує, що зможе вторгувати на нього більше.
– Пропоную охочим купити цю чудову і вже відому картину Юлії Тимошенко на фоні млина та пшеничного поля, – пише Оля Биндас на своїй сторінці, – торги вважаю за доцільне проводити в форматі аукціону. Початкова ціна – 120 гривень. Це та сума, за яку я купила цей мальовничий портрет розміром 30 на 40 в дубовій рамці. Аукціончик благодійний. Всі гроші обіцяю витратити на допомогу безпритульним тваринкам, зокрема на їжу для собак притулку в селі Дичків під Тернополем.
Дівчина також просить активно торгуватися, і поширювати цей допис.
Портрет вже декілька тижнів намагались продати місцеві художники. Раніше полотно вартувало 70 грн, але зараз портрет трохи поправили і взяли в рамку, тому ціна збільшилась до 120 гривень.
Продавцю картин Валерію Кульчицькому це полотно на продаж приніс маловідомий місцевий художник, – про це писала gazeta.ua
“Навіть не знаю як того мужика-автора звати. Старший такий, років 50. Як художника в місті його ніхто не знає, бо тільки недавно почав малювати. Якраз як Юлю посадили приніс картину. Ходить просить, ледь не плаче: “Візьміть хтось, продайте”. Просить задешево – 70 гривень. Певне грошей треба. Бо такого розміру картини 140 гривень коштують як мінімум. Я вирішив допомогти чоловіку”, – розповів продавець.
Сусід по розкладці Кульчицького, тернопільський художник Парфеній Барбалюк вважає, що на портреті колишній прем’єр-міністр схожа на труп.
“Я хоч прихильник Тимошенко, але картина не подобається. Вона тут як мертва – лице темне, шия темна. Через це її ніхто і не купує”, — сказав художник.

 

-1 thoughts on “Портрет трупа Тимошенко продають заради безпритульних тварин

  • 20:38 | 29.09.2011 о 20:38
    Permalink

    Дівчина робить добру справу, а срані газетярі глузують, стидно…

Коментарі вимкнені.