Розпочалася передріздвяна мистецька зустріч для батьків та працівників у Християнському колегіуму для дівчат “Знамення”

«Слава во вишніх Богу, на землі мир людям доброї волі» (Лк. 2, 14), – цими словами 25 грудня розпочалася передріздвяна мистецька зустріч для батьків та працівників у Християнському колегіуму для дівчат “Знамення” села Зарваниця. Захід відбувся з нагоди завершення першого навчального семестру.

У привітальному слові о. Петро Пастух, викладач основ християнського вчення колегіуму, говорив про містерію Вифлеємської події народження Ісуса Христа: «Народження Ісуса криє у собі «глибину мудрості й знання Божого» (Рм. 11, 33) та безмежну любов і жертву нашого Господа до людини». Учениці представили театралізоване дійство “Христос народжується – славте!” та різдвяні колядки.

«Це дійство спонукало усіх усвідомити, що наш земний шлях повинен пломеніти духом жертви, безцінної подяки та любові за приниження Божого Сина заради спасіння людського роду» – зазначила Анна Зварич, координатор мирянського апостоляту Тернопільско-Зборівської єпархії.

Колегіум для дівчат «Знамення» було започатковано 1 вересня 2008 року. У навчальну програму даного закладу включено основний державний освітній компонент 10-11 класу, тобто по закінченні навчання учениці отримають атестат державного взірця. Дівчата поглиблено вивчають предмети духовно-просвітницького спрямування та отримують християнське виховання, – повідомляє прес-служба єпархії.

Коментарі вимкнені.