Що навчили музиканти “ВІА ГРА” тернополян

Музикант гурту «Віа Гра» вчив тернополян правильно барабанити. В місті провели майстер-клас із гри на ударних інструментах. Охочих подивитися на дійство прийшло чимало – від юних початківців до професійних барабанщиків.

Роман Христинич, співорганізатор заходу: «Цільова аудиторія – це люди, які тільки розпочинають свій шлях барабанщика. Я сподіваюся, що це також буде цікавим і тим людям, які вже довший час грають на барабанах».

Демонстрував та пояснював, як правильно грати, український джазовий музикант та барабанщик гурту «Віа Гра» Олександр Лебеденко. Щоб стати професіоналом у своїй справі, необхідно навчитись працювати у команді, ніколи не помилятися і не боятися. Це – запорука успіху, стверджує столичний гість.

Олександр Лебеденко, барабанщик гурту «Віа Гра», джазовий музикант: «Перше правило – потрібно грати так, наскільки ти можеш грати. Не потрібно стрибати через себе і не потрібно робити помилок. Запам’ятайте це на все життя. І яким потенціалом б не володіли – технічним чи музичним, ви завжди будете актуальними у своїй роботі і у вас завжди все буде добре виходити. Навіть зі сторони буде здаватися, що ви все добре робите».

Також задля позитивного результату потрібно не лінуватись та не «задирати ніс». Чим більше часу ви проведете за музичним інструментом, тим краще і легше буде у майбутньому.

Олександр Лебеденко, барабанщик гурту «Віа Гра», джазовий музикант: «Максимальна концентрація уваги забезпечує необхідний ефект, який ви можете отримати від цього заняття».

Подібні майстер-класи проводитимуть в Тернополі й надалі. Раніше в місті вже навчали професійної гри на гітарі. Наступний інструмент наразі організатори заходу тримають у секреті, – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.