Щоб добудувати тернополянам будинки, продаватимуть землю в Криму

Голова ОДА, спілкуючись під час прес-конференції із журналістами, поділився міркуваннями щодо перспектив розв’язання ситуації, як склалася на фірмі «Будівельник».

«Ця проблема дісталася нам у спадок. На жаль, люди, не по їхній вині, стали заручниками ситуації. Вони, їхні батьки, нелегко заробляли гроші, вкладені у будівництво житла. Я маю інформацію, що Зеновій Щепановський зараз перебуває в Києві. Є прогнози, що незабаром перший транш кредиту він отримає», – каже Валентин Хоптян.

Водночас голова ОДА каже, що не виключений й інший варіант розв’язання ситуації. Суть його полягає у пропозиції реалізувати частину землі, яку згадана фірма має поблизу Алушти, а виручені кошти вкласти у виконання зобов’язань перед пайовиками, в добудову будинків у Тернополі, розрахунок по наявних боргах.

«Я зацікавлений у тому, щоб вирішити проблеми людей. Зацікавлені ми й в тому, щоб підприємство запрацювало, щоб в області діяло кілька будівельних організацій, які б конкурували між собою», – зазначив керівник області.

Валентин Хоптян, каже, що влада шукатиме різні шляхи для вирішення існуючої ситуації.

Comments are closed.