Сьогодні буде обмежений рух по трасі Тернопіль-Копичинці

Сьогодні тимчасово обмежать рух транспорту на таких ділянках: з 15.00 до 15.10 – вул. Руська, князя Острозького, Микулинецька (обласний центр); з 15.10 до 18.15 – вул. Микулинецька – село Дружба – Теребовля – Копичинці – Теребовля – село Кровинка – Тернопіль (вул. Микулинецька, Князя Острозького, бульвар Шевченка, Руська). Це пов’язано з проведенням 55 міжнародної велогонки українсько-польської дружби пам’яті полковника Василя Скопенка.

Загалом, у змаганнях братимуть участь найсильніші велогонщики України, Польщі, Росії та Білорусії (вік спортсменів – до 23 років).
Як повідомив головний суддя змагань Олександр Бірюков, 31 травня, о 14.30 на Майдані Волі відбудеться урочисте відкриття гонки за участю делегацій з України та Польщі. Опісля, о 15.00 з Майдану візьме старт перший етап гонки протяжністю 125 км і проходитиме з Тернополя до Копичинців і назад. Орієнтовно о 18.00 учасники гонки фінішують біля Кооперативного технікуму (вул. Руська). Там і відбудеться нагородження переможців. На наступний день, 1 червня, о 10.00 велогонщики стартують з Тернополя до Луцька другим етапом, який матиме протяжність вже 160 км. Натомість з 2 по 4 червня етапи велогонки проходитимуть на теренах Польщі.

Коментарі вимкнені.