Сьогодні в Тернополі стартує “Школа громадської активності”

1 квітня 2011 року, об 12.00 в конференц-залі Тернопільської обласної державної адміністрації відбудеться презентація  проекту для молодих лідерів “Школа громадської активності”.

Організаторами проекту є Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації та ГО “Центра політичних студій та аналітики”.

Представляти проект будуть:

  • Найчук Наталя Анатоліївна – начальник управляння у справах сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації;
  • Барна Степан Степанович – депутат Тернопільської обласної ради, член комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та курортно-рекреаційної діяльності;
  • Омелян Іван Григорович –координатор проекту «Школа громадської активності», тренер Го “Центр політичних студій та аналітики”, громадський діяч.

Для Тернопільщини, як і для всієї України, зараз актуальним є розвиток демократичних механізмів, які є передумовою побудови громадянського та демократичного суспільства.

Місцеві громади мають бажання брати активну участь в управлінні своїм містом, районом, областю та й всією країною, але нажаль відсутність знань про механізми громадської та політичної активності та відсутність молодих яскравих лідерів позбавляють громадян такої можливості. Саме тому на теренах Тернопільщини громадські діячі та політики об’єднались в реалізації проекту «Школа громадської активності» для виховання молодих лідерів громад!

В рамках проекту 30 найактивніших молодих людей області, пройдуть навчання для громадських активістів. Знання які ми надамо молодим учасникам проекту дадуть їм змогу створювати громадські ради, лобіювати різними механізмами думку громади, мате серйозний вплив на формування державної політики міста, району, області та всієї країни.

Коментарі вимкнені.