Святому Миколаєві в Тернополі шукають помічників

Допомогти святому Миколаю запрошують усіх охочих організатори акції “Миколай про тебе не забуде”.
Солодощі, зошити, олівці, книжки та продукти, які збирали в церквах Тернополя для потребуючих дітей, потрібно розпакувати та доставити дітям.
– Подарунки отримають близько півтори тисячі дітей, – розповідає один з організаторів акції Софія Тибінка. – Усі ці діти потребують, щоб їхньому Миколаю допомогли – вони із малозабезпечених сімей, сироти та напівсироти.
Волонтери сортуватимуть подарунки, запаковуватимуть, а вже в переддень свята Миколая рознесуть дітям. Пакувати подарунки волонтери будуть на Фабриці Святого Миколая 17 та 18 грудня з 10.00 до 19.00. Також організатори шукають добровольців, які розвозили б подарунки своїми авто.
– Усіх, хто хоче допомогти потребуючим, просимо звертатися у молодіжну комісію греко-католицької церкви за адресою вул. Федьковича 11, – каже Софія. – Або в організацію “Пласт” за телефоном 25-24-02. Уже 16 грудня розпочнуться навчання волонтерів і потім вони приступлять до роботи.
Допомогти можна, організувавши збір коштів
Солодкі подарунки, фрукти, дитячі книжки, одяг можуть пожертвувати тернополяни дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківської опіки до дня Святого Миколая.
Пожертви збирають представники благодійного фонду “Майбутнє сиріт”.
Дітям ще потрібні рукавички, шапки, теплі шкарпетки, шарфики, тапочки, тепле взуття, канцелярські приладдя, засоби особистої гігієни. Допомггти можна і організувавши збір коштів, подарунків у своєму навчальному закладі чи місці роботи. Або розповсюдити інформацію про акцію серед своїх знайомих та друзів, в соціальних мережах.
За детальнішою інформацією можна звертатися за телефонами: 097- 553-08-20 – Андрій, 098- 664-71-59 – Володимир, 097- 967-87-05 – Василь, 096 683-90-13 – Ірина.

Коментарі вимкнені.