Сина шеф-редактора тернопільської газети виганяють з львівської роботи?

Богдан ЯциковськийГолова Львівської ОДА Михайло Костюк повідомив, що звільнятиме тих чиновників, які займатимуться не роботою, а політиканством. За його словами, депутати скаржаться на те, що окремі начальники управлінь надто захопились політикою.

Уже є подання на заміну кількох керівників управлінь. Зокрема, це стосується управління промисловості (економіки та промислової політики, досі тут був начальником Богдан Яциковський). Ще двом начальникам управлінь буде запропонована інша робота.

Відповідаючи на питання Гал-інфо, чи це всі кадрові рішення, він зазначив, що, мовляв, поживемо – побачимо, так би мовити, по ходу роботи. «У нас ніхто не має кадрової індульгенції на все життя, і губернатор також не має».

Він також зазначив, що два заступники вже подали документи на призначення. Однак вони пройдуть спеціальну перевірку, і тільки тоді губернатор назве імена.

При цього голова Львівської ОДА наголосив, що, як він і обіцяв, це будуть нові люди, запрошені для підсилення.

Нагадаємо, Богдан Яциковський родом з Тернополя. Є засновником тернопільської газети «Місто».  На разі  шеф-редактором є його мама Оксана Яциковська.

 

 

-1 thoughts on “Сина шеф-редактора тернопільської газети виганяють з львівської роботи?

Коментарі вимкнені.