Тернопіль просить Мінфін продовжити 2010-й бюджетний рік

Голова обласної ради Тернополя Олексій Кайда звернувся до Міністерства фінансів з пропозицією продовжити 2010-й бюджетний рік для області на 5 днів, тобто до 5 січня. Про це повідомляє «Дзеркало тижня».

Вдатися до такого кроку Тернопіль змушений через те, що у територіальних органах Держказначейства лежать неоплачені доручення місцевих бюджетів на суму понад 42 млн гривень. Із них 12 млн — за захищеними статтями видатків(зарплата, енергоносії, харчування, придбання медикаментів).

«Якщо Мінфін зрозуміє нас і дозволить це зробити, то ми зможемо перекинути кошти на фінансування цих статей із видатків, які заплановані на листопад-грудень 2011 року. А до того часу за рахунок нерозподілених коштів обласного та районних бюджетів ми перекриємо ці діри», — запевнив Кайда.

Єдине, що залишилося зробити, — ухвалити обласний бюджет на 2011 рік, відмічає голова облради (сьогодні, 4 січня, депутати облради не проголосували за порядок денний сесії, в який було включено головний фінансовий документ області — на перешкоді стали політичні питання, зокрема, щодо припинення політичних репресій, захисту культурних прав українців у Росії, винесені на розгляд обранців). Порядок денний «зарубали» депутати провладних фракцій — Партії Регіонів(13 голосів), Єдиного центру (12) та Блоку Литвина (4).

«Своїми діями вони зірвали бюджетний процес», — розставив акценти  голова облради.

На завтра, 5 січня, скликано позачергову сесію облради, де буде розглядатися обласний бюджет-2011.

Коментарі вимкнені.