Тернопільких міліціонерів вчили дружити

Не тільки ази міліцейської служби, а й справи сімейні днями обговорили тернопільські правоохоронці на заняттях з професійної службової підготовки. Семінар на тему «Професійна діяльність та стосунки в сім’ї» для працівників міліції провели головний спеціаліст управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації Оксана Шуль та кандидат психологічних наук Тернопільського національного технічного університету Наталія Гаєвська.

Психологи розповіли міліціонерам, яким необхідним є вміння правильно будувати свої взаємовідносини з оточуючими: друзями, колегами по роботі, обговорили вагомі аспекти сімейних відносин, проблеми, що виникають у подружніх пар та способи їх вирішення. Психологи зазначили, що гармонійно побудовані стосунки є не тільки основним ключем для успішного сімейного життя, а й позитивно впливають на професійну діяльність.

До виступу педагогів приєднався священик. Отець Іван звернувся до присутніх з повчальним словом, розповів про головні духовні та моральні обов’язки кожного з подружжя, як уникнути та знайти вирішення безлічі проблем, які часто виникають у родині.

Священнослужитель наголосив на важливості міліцейської служби, побажав Божої помочі в нелегкій роботі та поблагословив правоохоронців та їхні сім’ї.

Коментарі вимкнені.