Тернополян навчать бачити третім оком!

7 грудня о 18-30 запрошуєм на вступну лекцію про комплексну систему оздоровлення та розвитку Чжун Юань цигун.

Вхід вільний.

Чжун Юань цигун, прадавня з відомих систем цигун – є одніє з найбільш перспективних напрямів розвитку людини. Регулярна практика дозволяє збільшити життєву енергію, підвищити імунітет, тобто і рівень здоров’я, продовжити активне життя і молодість, виявити приховані резерви організму, придбати особливі здібності і стійкість до стресових ситуацій.

У Чжун юань цигун людина фокусує увагу на вивченні самого себе. Ми ставимо вічні питання: хто ми, звідки ми прийшли і куди йдемо. Для цього потрібне вивчення цілісної структури, в яку включені Людина  тут і зараз, її минуле і майбутнє.

Тому ми говоримо: Чжун Юань цигун – проста наука про життя. Під життям ми розуміємо все існуюче у всесвіті: від мікросвіту до галактик і, звичайно ж, Людину, як ланку цього нескінченного ланцюжка.

На сьогодні у рамках системи Чжун Юань цигун відкрито для викладання чотири ступені.

Навчання на першому і другому ступені дає Людині комплекс методів і способів оздоровлення, покращення емоційного стану, стимулювання розумових процесів і креативності. Практикуючи вправи по цих ступенях вчимось знаходитися в гармонії з довкіллям, знаходити і використовувати приховані можливості організму.

На третьому ступені Чжун Юань цигун стає можливим отримати і навчитися застосовувати особливі здібності: інтуїція, бачення третім оком, далекоглядність, телепатія.

Навчання по четвертому ступеню дає можливість розуміти і вчитися у усього живого на Землі – у рослин і тварин.

Найважливішою ланкою навчання в Школі є Майстер (а на перших східцях – інструктор). Патріархом школи Чжун Юань Цигун є майстер Сюі Мінтан. Заняття проводить інструктор школи – Вакуленко Дмитро.

Поняття “Школа” означає комплексність системи, в школі новачок проходить шлях від освоєння окремих елементів, до філософського розуміння усієї системи в цілому. У такому разі стає можливим розуміння цілісної картини світу.

Тому ми говоримо, що Чжун юань цигун – це наука, а також комплексна система практик. Вона не пов”язана ні з ідеологією, ні з релігією, ні з політикою.

Комплекс відкритих на сьогодні знань у рамках системи Чжун Юань цигун складається з трьох підсистем: це система саморозвитку, Імідж медицина і трансплантація знань.

Чжун Юань цигун – це наука, а також комплексна система практик. Вона не пов”язана ні з ідеологією, ні з релігією, ні з політикою.

Система Чжун Юань цигун доступна для людей будь-якого віку, професії, рівня здоров’я і викладається в містах СНД і далекого зарубіжжя з 1991 року.

Система Чжун Юань цигун є цілісною системою. Вона охоплює усі сторони людського існування : навчання, особовий ріст, оздоровлення, лікування, а також постановку і пошук відповідей на одвічні філософські питання про еволюцію Всесвіту, про місце і роль Людини, як частину Всесвіту.

Практика у межах Школи Чжун Юань цигун дозволяє усвідомити себе достовірно космічною істотою, усвідомити свої можливості, цілі і завдання.

Адреса: бульвар Шевченка, 23, готель Україна,  2-й поверх офіс 35.   Вхід вільний.

Телефони для довідок: 0986205057, 423172

Коментарі вимкнені.