Тернополяни безвідповідально ставляться до природи, бо від них щось приховують?

27 вересня відбулися круглий стіл та спільна прес-конференція представників Тернопільської обласної ради та громадських організацій: ЕГО «Зелений Світ» та «Гельсінська ініціатива-ХХІ», присвячена проблематиці дотримання екологічних прав громадян та інтересів територіальних громад у сфері використання земель, лісів, корисних копалин та водних ресурсів.
Їх проведено в рамках проекту „Дотримання прав громадян у сфері користування природними ресурсами у Тернопільській області”. У прес-конференції взяли участь експерти проекту: викладач Національного лісотехнічного університету України Микола Чернявський, науковий співробітник Інституту екології Карпат Національної академії наук України Олександр Кагало, а також тернопільські науковці, професори Любомир Царик та Степан Вадзюк.
За оцінкою учасників прес-конференції саме штучне втаємничення інформації одночасно перешкоджає формуванню у громадян відповідального ставлення до природних багатств краю та є одним з найбільш суттєвих корупційних чинників у органах влади.
Результати діяльності у проекті незабаром буде узагальнено у друкованій аналітичній доповіді. Найбільш резонансні факти порушення екологічних прав громадян у Тернопільській області будуть оприлюднені у форматі доповіді «Права людини в Україні», яка щороку видається Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ) українською та англійською мовами.

Коментарі вимкнені.