Ціни на окремі вироби медичного призначення стабілізуються

Питання звільнення від оподаткування податком на додану вартість окремих виробів медичного призначення та порядку ціноутворення на них розглядались на робочій зустрічі голови ДПА в області Михайла Кацана з керівниками найбільших торгових та аптечних мереж Тернопільщини.

Михайло Богданович поінформував присутніх  про внесення змін до постанови уряду від 09.06.11 №785 щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість  деяких виробів медичного призначення.

Також обговорено питання стабілізації цін на зазначені вироби та узгоджено зниження цін на окремі групи товарів медичного призначення в межах 5-10% в разі зниження закупівельної ціни оптовими постачальниками.

Зокрема, було досягнуто взаєморозуміння щодо зменшення цін на такі соціально значимі види продукції, як соски, пелюшки для немовлят, підгузки, оболонкові контрацептиви та ін. до рівня цін, які діяли до 01.08.2011 року.

На сьогодні на Тернопільщині налічується 12 найбільших аптечних установ, які здійснюють реалізацію товарів медичного призначення. За сім місяців цього року до зведеного бюджету ними сплачено 1,7 млн. грн., за відповідний період минулого року – 1,3 млн. грн. Також в області функціонують два підприємства-імпортери виробів медичного призначення, а саме ПП «ГАЛІТ» та ТОВ «САТВА І.К.», – повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень ДПА в Тернопільській області.

 

Коментарі вимкнені.