Під час хрещення священик втопив немовля

У Молдові через священика захлинувся півторамісячний хлопчик, – повідомляє Від і до. – У родині 24-річних Людмили та Дмитра Гайдеу з села Михайлени Ришканского району (Молдова) сталася трагедія. Їхній півторарічний син загинув під час обряду хрещення.

Похрестити дитину запросили отця Валентина Царалунге з села Цаул сусіднього району.

“Він занурив малюка у воду, навіть не поклавши руку на рот дитині, щоб та не захлинулася. Руку поклав йому на живіт і тричі занурив у воду”, – розповів отець Дмитро Гайдеу.

Першими побачили, що малюку зле хресні батьки. Вони повідомили про це отця Валентина, однак священик відповів, що не вперше проводить цей обряд і знає, що йому треба робити. Згодом хлопчик перестав подавати ознаки життя. Його одразу відвезли до лікарні, однак врятувати йому життя не вдалося.

Причиною смерті стала механічна асфіксія через утоплення – таким був висновок лікаря-патологоанатома. В м’яких тканинах шиї виявили синці і ознаки кровотечі. Медики також встановили, що дитина була повністю здорова.

“Після цього отець Валентин зник на деякий час. Потім з’явився до нас. Ми вважаємо, що за час своєї відсутності він встиг з’їздити до Кишинева, в митрополію”, – зазначив комісар поліції Валерій Москаль.

Проти отця Валентина порушили кримінальну справу за статтею “Позбавлення життя з необережності”. Священикові грозить до трьох років за гратами.

 

Коментарі вимкнені.