Тернополянин у Донецьку пропагував Бандеру та українську мову

Будучи в славному місті Донецьк провірив толерантність місцевих жителів таким от експериментом. Нап’ялив футболку з Бандерою, і ходив по тамтешній площі Леніна, закликаючи людей сфотографуватися зі мною. Звертався виключно українською.

І що б ви думали? Чи хтось послав мене до дупи? Чи хтось згадав про “человеческий язик”?. Зі всіх до кого підходив – відмовилися двоє хлопаків-скейтбордистів, і то певне через то, що вже починався дощ, і їм ліньки було з-під дерев вийти мокнути. Інші чемно чекали гуртом кілька хвилин заради групової знимки. Ось що з того вийшло.

 

За дві доби життя в Донецьку полюбив це місто. Попри то, що сам, можна сказати, з самого центру “бандерштаду”, офіційно визнаю, що таких приємних і відкритих людей як на сході – ніде не зустрічав.

Менше, колєґи, дивіться телевізію, менше матюгайте один одного всліпу, за посередництвом форумів – зберіться тай поїздіть по країні “вживу”. Менше будете думати про “донєцких тупих бандітів” і бандеровців зі схронів”.

 

АНДРІЙ ЯНОВИЧ

-1 thoughts on “Тернополянин у Донецьку пропагував Бандеру та українську мову

 • 10:18 | 19.10.2011 о 10:18
  Permalink

  Моя знайома живе в Кривому Розі. Я не один раз відвідувала її. Можу погодитись з автором статті АНДРІЄМ ЯНОВИЧЕМ, що “таких приємних і відкритих людей як на сході – ніде не зустрічав.” ЦЕ правда на всі 100%! Люди настільки ПРОСТІ і відкриті, що навіть стає НІЯКОВО за себе. А той, хто відкритий – той ДОВІРЛИВІШИЙ, а довірливих ЛЕГШЕ обманути,як це зробила влада.

 • 02:46 | 24.10.2011 о 02:46
  Permalink

  Мабуть не варто всіх оцінювати однаково. У нас різні люди є. Але правдою є те що нам …е-е-е трохи більше не пощастило з місцевою владою. Вона у нас вже давно така, як оце зараз в усій Україні. І що особливо прикро що “дорога помаранчева влада” за яку тут багато хто роботою заплатив, нічого і не збиралась міняти. Всі починаючи від політиків закінчуючи деякими представниками культури тільки знай повторюють: – “Ви данецкиє, вам єто не нужно”, а хто спитав що нам треба. Мало українських книжок, хіба в інтернеті замовляй, так само диски. Регулярно приїздять хіба російські “попзвьозди”. Один тільки Вакарчук нас не забуває. А деякі письменники ще різні тези щодо від”єднання висловлюють. Хоч як приїздив в Донецьк його добре зустрічали, завжди був аншлаг, а він тепер поїхав до себе у Станіслав, як він його називає і різні дурниці заявляє.

  Треба зробити культурний десант. Щоб періодично приїздив хтось з письменників, поетів та співаків, та здійснювали своєю творчістю те що не зможуть подолати ніякі політикани. “Схід і захід разом”. Покищо більшість цікавих подій східніше і Київа не доїдуть, а Донецьк взагалі лишили всяким керкоровим і т.п.

 • 21:53 | 4.11.2011 о 21:53
  Permalink

  Тернпіль сердце Бандерштату ? то відколи такі зміни ? Козаче ти щось наплутав столицею ЗУНР був Львів і всі УПА УНА рішали ві Львові ! треба було зірку шестикутну на леніну намалювати на чолі там би тебе так назнімкували мало не було б ! а в Донецьку нормальні люди для чого переконуватися?

Коментарі вимкнені.