Юрій Чижмарь вважає, що у Тернополі “Свобода” може повторити долю БЮТу

Юрій ЧижмарЕкс-голова ТОДА висловив думку щодо заяви Кайди про розпуск обласної ради.

– Розмови про те, що “Ми не боїмося перевиборів. Підемо і переможемо” я вже чув у 2009 році з вуст тодішнього голови облради «бютівця» Михайла Миколенка. На той час рейтинг лідера політсили Юлії Тимошенко в області перевищував 60%. Результат перевиборів облради відомий – 8%. А все через те, що місцеві «бютівці», будучи при владі, ні чим позитивним не відзначилися і в черговий раз хотіли пролізти у владу на “спині” свого політичного лідера, – вважає Юрій Чижмарь.

Чоловік каже, що схожа ситуація існує сьогодні. “Свобода” є опозицією у державі, але в області та обласному центрі вона має достатньо владних важелів, управляє бюджетом і майном області, а отже люди очікують від партії реальної діяльності в облраді.

– З іншого боку, якщо голова облради не зумів стати центром консолідації політичних сил та управляти депутатським корпусом, не вміє відрізнити політичні лозунги від господарської роботи в області, то може не слід розпускати через це раду?, – каже пан Чижмарь.

-1 thoughts on “Юрій Чижмарь вважає, що у Тернополі “Свобода” може повторити долю БЮТу

 • 10:26 | 3.11.2011 о 10:26
  Permalink

  А чому ніхто не пише про місцевого підрахуя, який не дає ввести в облраду нових депутатів?
  Це ж самий звичайний злочинець. Він спотворює вибір народу.

 • 10:41 | 11.11.2011 о 10:41
  Permalink

  Нормально каже Чижмарь…він точно Кайді не поклоняється як місцеві пригальмовані патріоти..час пустих обіцянок минув..Чижмарь – сучаний керівник..юридично грамотний..не треба нам колінців з колгоспів..час галайків давно минув

Коментарі вимкнені.