У Тернопіль на чемпіонат з водно-моторного спорту приїдуть із 17 країн

Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту пройде в Тернополі 26-28 серпня. Організатори очікують, що участь у чемпіонаті візьмуть 17 країн, а в Тернопіль приїде 50 тисяч туристів.

В Тернополі в 1987 році пройшов чемпіонат світу з водно-моторного спорту. Це було вперше і востаннє. Зараз цей спорт хочуть відродити. Вже сертифікували трасу на Тернопільському озері.

– Траса на озері є однією з кращих в світі, – розповів резидент Федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук, – озеро розташоване в центрі міста, може приймати велику кількість людей, акватура – найвищих ґатунків. Туризм, який буде притягувати людей на ці змагання, розвиватиме місто.

Пан Шевчук повідомив, що такі змагання будуть проходити в Тернополі найближчі 5 років. Організатори чемпіонату запевнили, що водно-моторники не зашкодять озеру. Віктор Шевчук стверджує, що вимоги Міжнародного водно-моторного союзу є надзвичайно високими, буде враховано всі побажання екологів. Чоловік обіцяє – жодної шкоди не буде нанесено довкіллю. Біля берега розташують абсорбуючі килимки, які у випадку навіть випадкового розливу нафтопродуктів, будуть вбирати нечистоти. Пан Шемчук каже, що має великий досвід проведення змагань, тому переживати не потрібно.

Як повідомили організатори, у Тернополі будуть змагання для різних класів спортсменів. А також – змагання за кубок Тернополя і кубок міського голови. Очікують, що в участь візьмуть 17 країн.

– 26 серпня буде підготовчим днем, учасники вивчатимуть траси, – розповів Віктор Шевчук, – основні заходи в суботу і неділю. з 10.00, до 16. 00. Передбачена культурна програма, відкриття, закриття, будуть українські і закордонні виконавці, які розважатимуть гостей. На змагання очікують від 30 до 50 тисяч гостей, вони можуть розміститися на набережній. Це буде величний захід, зробимо все, щоб запам’ятався.

Чоловік переконаний, що Тернопіль просто виборов право проводити цей чемпіонат, бо зазвичай такі заходи розписані на багато років вперед.

–          Це право – не тільки бажання федерації, а й активна позиція мерії і міського голови, – каже пан Шевчук, –  Крім того – це спортивна корупція з мого боку, допоки я буду президентом Федерації, зроблю все, щоб таких заходів у Тернополі було більше. Це віддача боргу рідному місту. В 87 році я захопився цим спортом, в 2009 році став чемпіоном світу. Це хороший проект для розвитку міста.

-1 thoughts on “У Тернопіль на чемпіонат з водно-моторного спорту приїдуть із 17 країн

  • 23:56 | 5.08.2011 о 23:56
    Permalink

    з нетерпінням чекаємо з друзями на День міста. свято буде огого!!!

Коментарі вимкнені.