У Тернополі чоловік грабував аптеки

У січні та на початку лютого хвиля розбійних нападів на аптечні заклади прокотилася обласним центром, – розповідають в УМВС України в Тернопільській області. Потерпіли здебільшого ті торгові заклади, що розташовані на околиці міста. В аптеці, що по вулиці Романа Купчинського, нападника взяли на гарячому.
Як розповів начальник обласного управління міліції Федір Бортняк , звернення від потерпілих стали надходити на початку січня. Але вже за декілька днів, аналогічний злочин повторився. Опитуючи потерпілих, та, проводячи інші оперативно-пошукові заходи, правоохоронці дізнавалися деталі злочинної діяльності невідомого зловмисника. Зловмисник діяв сам, для погроз використовував або пістолет, або ніж. Цікавою виявилася ще одна деталь – зловмисник стежив за приміщенням аптек і заходив туди тільки тоді, коли не було покупців. З порогу запитував провізора про лікарство, яким наші фармацевтичні заклади не торгують, і одразу ж, на ходу, аби спантеличити потерпілих, натягував на обличчя маску та демонстрував зброю. Така тактика злочинних дій спрацьовувала бездоганно – шок був гарантований і працівники аптеки не те, що не були готовими чинити опір, чи кликати на допомогу, а й до кінця не усвідомлювали, що ж відбувається.
Нападник встиг наслідити ще у трьох аптеках.
Восьмого лютого, до аптеки, що по вулиці Романа Купчинського, близько восьмої години вечора зайшов клієнт. Провізор нерозбірливо почула який саме медичний препарат потрібен чоловікові, адже той на ходу став натягати на обличчя шапку з прорізами. Ніж, який вийняв нападник, мав слугувати переконливим аргументом, аби перелякана продавець відкрила касу і віддала гроші, проте зловмисникові перегородив дорогу оперативник. Зметикувавши, що потрапив у пастку, лиходій кинувся втікати, та міліціонер встиг застосувати сльозогінний газ. Вже на вулиці на допомогу оперативникові кинулися колеги, які були поблизу. Нападника затримали.
Підозрюваний раніше не судимий, хоча тягу до чужого мав – в одному з торгових закладів, у якому раніше працював, поцупив ноутбук. Щоправда, власники тоді розійшлися з ним мирно. Маючи в користуванні газовий пістолет та ніж, який, зі слів затриманого, колись йому подарували, (експертиза встановлює, чи є це холодною зброєю), він вирішив таким чином «заробляти» на життя.    Затриманого нападника арештували. Під час слідчого експерименту зловмисник в деталях розповів як і де він чинив протиправне і які суми грошей забирав з кас аптек. Зізнань вистачить на чималий термін ув’язнення.

Коментарі вимкнені.