У Тернополі розкажуть про таємниці

Книгарня «Є та літературний конкурс «Коронація слова» запрошують Вас на презентацію книги Наталії Тисовської «Три таємниці Великого озера» , яка відбудеться 15 грудня.

 

Початок – о 18:30.

Околиці Великого озера збурунилися від жахливої звістки: на водоспаді Какабека загинув парубок. І можна було би списати все на нещасний випадок, якби не виявилося, що парубок вів приватне розслідування, а по його смерті дивним чином зникла і його червоношкіра подруга. Невже вона теж загинула? А може, це вона причетна до вбивства? І чи не забагато таємниць на одне маленьке тихе містечко, де ніколи й нічого не ставалося? Саме це і збирається з’ясувати героїня нового роману Наталі Тисовської — володарки другої премії конкурсу «Коронація слова-2011».

Наталя Тисовська — письменниця і перекладач. Випускниця магістратури університету Лейкгед (Канада) зі спеціалізацією в канадській літературі. Дипломант літературного конкурсу «Смолоскип-2002» за роман «Дружка» («Соло для комп’ютера»). Автор романів «Соло для комп’ютера» (2004), «Укус огняного змія» (2007), «Останній шаман» (2007). Лауреат другої премії конкурсу «Коронація слова-2011» за роман «Три таємниці Великого озера» (2011).

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль, вул. Валова7-9

Вхід вільний.

Коментарі вимкнені.