У Тернополі Тягнибок з Кайдою гратимуть футбол

Кубок голови Тернопільської обласної ради Олексія Кайди буде розіграно найближчої суботи, 21 січня, в СК «Політехнік». Участь у турнірі візьму шість команд.

– У рамках відзначення в Тернопільській області 100-річчя від Дня народження провідника ОУН Ярослава Стецька в Тернополі 21 січня пройде турнір з міні-футболу між командами обласних рад сусідніх областей, – повідомив «Номер один» директор комунальній установі «Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності»  Олег Любінський.

Планується, що до нашого міста приїдуть команди з Львівської, Івано-Франківської та Рівненської обласних рад, на правах господаря гратиме колектив Тернопільської обласної ради. Окрім того, на турнір запрошена команда тернопільських журналістів та переможець найрізноманітніших змагань з футболу, міні-футболу та футзалу – «Креаторбуд». З відомих особистостей на поле обіцяють вийти депутат Львівської облради Олег Тягнибок, голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда та багато інших.

-1 thoughts on “У Тернополі Тягнибок з Кайдою гратимуть футбол

  • 10:10 | 18.01.2012 о 10:10
    Permalink

    Так їм личить та форма) якби не знала, ніколи б не здогадалася, які посади займають Сергій Віталійович і Олексій Петрович))))))

Коментарі вимкнені.