У Тернополі відкриється магазин «МЕТРО база»

Магазин «МЕТРО база» відкриють у Тернополі 17 серпня, о 16-й год. на вул. 15 квітня, 6. Почесним гостем на відкритті буде міський голова Сергій Надал. У цей же день очільник міста Тернополя зустрінеться з головним директором «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Жако Буленом для ознайомлення з презентацією нового проекту компанії та обговорення у комплексі усіх питань, пов’язаних з його реалізацією і спільною співпрацею.

«Зараз актуальною є проблема безробіття по всій Україні. Ми намагаємося зробити все від нас залежне, щоб покращити ситуацію з працевлаштуванням у Тернополі і забезпечити людям доступне житло, продукти харчування та товари першої необхідності. Відкриття нового магазину в Тернополі створить нові робочі місця для тернополян. Крім того, реалізація у місті нових проектів принесе нам додаткові інвестиції для розвитку Тернополя», – зазначив міський голова Сергій Надал.

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є структурним підрозділом всесвітньо відомого акціонерного товариства «МЕТРО ГРУП». За вісім років своєї діяльності товариство побудувало 28 магазинів у 20 містах України, інвестувало в економіку понад 470 млн. євро та створило більше семи тисяч високооплачуваних робочих місць.

 

-1 thoughts on “У Тернополі відкриється магазин «МЕТРО база»

  • 20:00 | 10.08.2011 о 20:00
    Permalink

    И у вас тут та ж сама помилка: я проживаю на вул. 15 Квітня, 6 – щось не видно тут ніякого Метро, і навіть нічого не намічається – жилий будинок – окрім аптеки і спортивного клубу Ринг нічого нема. Шановні автори, уточніть, будь-ласка, точну адресу, і не дезінформуйте читачів.

Коментарі вимкнені.