Вітаючи тернополянку, Табачник сказав, що пишається тим, що є українцем

У Міносвіти відбулося урочисте нагородження фіналістів конкурсу студентських та учнівських творчих робіт «Я пишаюсь тим, що я українець!», організатором якого виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молоді Регіони».

Серед переможців конкурсу є й наша землячка – Марія Юрчак.

Талановиту молодь привітав Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, який зазначив, що конкурс «Я пишаюсь тим, що я українець!», в якому взяли участь представники з усіх 27 регіонів України, мав на меті продемонструвати рівень вільного мислення та креативність усіх учасників.

« «Шановні молоді колеги! Своїми роботами ви довели, що любите Україну і пишаєтеся тим, що Ви є українцями, як Україна пишається Григорієм Сковородою, Тарасом Шевченком, Іваном Франком, Олегом Антоновим, Сергієм Корольовим, Сергієм Бубкою та багатьма іншим представниками, що прославили нашу країну у світі. Я переконаний, що через певний час наступні покоління будуть пишатися вашими досягненнями та роботами», – звернувся Дмитро Табачник до переможців.

Міністр зазначив, що Міністерство та інші співорганізатори й надалі сприятимуть проведенню конкурсу «Я пишаюсь тим, що я українець!». Голова ВМГО «Молоді регіони», народний депутат України Андрій Пінчук відмітив активність школярів та студентів у конкурсі: «Ми отримали більше кількох сотень робіт з усіх регіонів України. До фінального етапу потрапили 27 найталановитіших учасників. Молодь України заслуговує на повагу. Пишатися тим, що ми українці, варто! Це легко довести у творчості, тільки якщо справді це відчувати. У щирості української молоді сумніватися не можливо».

У свою чергу заступник Міністра культури України Юрій Артеменко також привітав переможців та їх викладачів з заслуженою перемогою.

Коментарі вимкнені.