Вони є там, де потрібні!

5 грудня члени молодіжних організацій Тернопільсько-Зборівської єпархії пропагували волонтерство серед тернополян. На Театральному майдані молоді активісти пригощали перехожих чаєм, цукерками та печивом, проводили соціологічне опитування та роздавали листівки з інформацією про волонтерство. Організатором акції, яка проводилася з нагоди міжнародного Дня волонтера, виступила комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії, – пише прес-служба єпархії.

“Волонтером може бути кожна людина, – зазначає одна із організаторів акції Надія Корзун. – Там, де потрібна допомога, ми хочемо бути, адже милосердя — це невід’ємна ознака кожного християнина… Волонтер характеризуються такими рисами, як добровільність, безоплатність, відкритість, толерантність, сильна мотивація та професіоналізм”.

У рамках акції було створено Книгу волонтера, де бажаючі залишали свої відгуки та контактну інформацію для тих, хто потребує допомоги.

Цього дня мер Тернополя Сергій Надал відзначив членів молодіжної комісії Марію Гнатів, Лілію Дамороцьку, Надію Корзун, Ірину Смовж, Ірину Бревко, Оксану Шамрик та Михайла Хомина подячними грамотами за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху у Тернополі.

Коментарі вимкнені.