Вулицю Тернопільську мали ремонтувати ще у 2005, але забракло політичної волі

Деякі вулиці у Тернополі чекають ремонту вже довгі роки, і хоч потрібні документи були роботи не починали. Серед таких – вулиця Тернопільська у мікрорайоні Кутківці.  Про це розповів начальник управління ЖКГ благоустрою та екології Тернопільської міської ради Володимир Болєщук під час спілкування із тернополянами.

– Там на Тернопільскій яма на ямі, центральна вулиця, де їздить маршрутка №17. Зверніть, будь ласка, увагу, – просила жінка.

Володимир Болєщук повідомив, що ремонтувати дану вулицю будуть наступного року.

–          Вулиця Тернопільська іде дійсно від вул. Львівської аж до центру мікрорайону Кутківці, до церкви, – каже начальник управління ЖКГ, –  На цю вулицю є розроблена проектно-кошторисна документація, уявіть собі, ще з 2005-го року. І нічого там не робили. Навіть не починали робити. Якщо б проводили ремонт хоча б по частинах, то зараз би напевно завершили.

Пан Болєщук припускає, що просто не було політичної волі, щоб розпочати ремонт. Зараз ця вулиця включена в перелік.

–          Цього року зробили коригування проекту цієї документації, бо ж ціни застарілі, – пояснює пан Болєщук, –  Наступного року ми плануємо капітальний ремонт освітлення. Так само і вулиці Глибока Долина.

За словами Володимира Болєщука дану ініціативу підтримав також міський голова Сергій Надал. Залишається лише затвердити в план, щоб її фінансувати наступного року.

-1 thoughts on “Вулицю Тернопільську мали ремонтувати ще у 2005, але забракло політичної волі

  • 20:16 | 28.11.2011 о 20:16
    Permalink

    дійсно, ці вулиці треба ремонтувати! нарешті і до них справа дійшла!

  • 07:05 | 30.11.2011 о 07:05
    Permalink

    давно пора ремонтувати щось на окраїнах. а то кожна влада тільки в центрі ремонтує і коло себе, коло хати…

Коментарі вимкнені.