Янукович привітав бабу Параску

Глава держави прислав вітальну листівку на ім’я Чернець Параски Григорівни, якій 17 грудня виповнилося 100 років. Президент України Віктор Янукович побажав ювілярці міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

З хвилюванням слухала Параска Чернець слова президентського вітання: «…вклоняюся Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови.

Сердечно вдячний за багаторічну віддану працю, за дітей, яких Ви народили й виростили гідними громадянами. Радію, що переживши багато бурхливих подій, Ви стали свідком народження незалежної Української держави.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, радості й благополуччя!».

До вітань Президента долучилися також щирі слова та подарунки від обласної та районної державних адміністрацій, місцевої сільської влади та родини і односельців

Довідка:

Чернець Параска Григорівна народилась 17.12.1911 року в селі Куськівці Лановецького району. Народила і виховала двоє дітей.
Працювала в особистому селянському господарстві, потім в колгоспі в рільничій бригаді, дояркою на фермі. На даний час проживає з сім’єю дочки. Отримує пенсію по віку.

-1 thoughts on “Янукович привітав бабу Параску

Коментарі вимкнені.