Ющенко пояснив, чому «бандити не опинилися у тюрмах»

Чимало пройдисвітів та кримінальних елементів вкотре спробують потрапити у стіни Українського парламенту. Про це заявив лідер об’єднання «Наша Україна» Віктор Ющенко під час нещодавнього перебування в Тернополі.

«Декотрим треба мандат, бо це – пройдисвіти. А коли він потрапить в парламент, то в нього буде імунітет, недоторканість. Сьогодні багато людей, які примкнули до політики і є в парламенті, в тому числі, мають дві дороги – або в тюрму, або знову в парламент», – пояснює ситуацію Віктор Ющенко.

За його словами, ще навіть коли він був Президентом України, у нього часто запитували, чому бандити не сидять у тюрмах.

«Це (притягнення до кримінальної відповідальності – ред.) не є повноваженням Президента», – наголосив Віктор Ющенко.

Він пояснює, що функції дотримання законодавства та обмеження волі для людей, які порушують закони, виконує цілий ряд державних інституцій, які свого часу були очолені представниками нинішньої об’єднаної опозиції.

«Я призначив керівником Служби безпеки України для боротьби з корупцією Олександра Турчинова. Бо вищого поборника корупції, принаймні на словах, не було до того дня. Керівником міністерства внутрішніх справ я призначив Юрія Луценка. Прийняв  політичне рішення і запропонував кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду голови Верховної Ради, а  Юлію Тимошенко – на посаду прем’єр-міністра. Скажіть, кому я не дав важелів? Всім. Якщо ми проводимо національну законну політику, хто заважав генеральному прокурору, керівникам МВС та СБУ доводити вину, передавати справи в суд і саджати пройдисвітів у тюрму?», – риторично підсумовує Віктор Ющенко.

Коментарі вимкнені.