Запорожан – тернопільський табачнік!

Громадсько-політичне об’єднання «Українська справа» вважає, що за спробу проведення на території Тернопільської області відбіркового етапу учнівської гри «Зарніца» має нести персональну відповідальність начальник управління освіти облдержадміністрації Іван Запорожан.

«Наміри обласного управління освіти та його керівника, вірного лакея українофоба Табачніка, Івана Запорожана проводити «Зарніцу» на теренах Тернопільщини – це прояв зневаги Запорожана як до української історії, так і до тих освітян області, які впродовж двадцяти останніх років впроваджують у наших школах концепцію національного виховання» – заявив Микола Бігус, активіст «Української справи».

На думку Миколи Бігуса, Тернопільська область, на теренах якої уже багато років проводяться масштабні патріотичні теренові ігри «Гурби-Антонівці» та «Легенда УПА» повинна подати приклад протесту проти «Зарніци».

«Нам відомо, що профільна комісія Тернопільської обласної ради з питань освіти уже прийняла рішення щодо заборони проведення «Зарніци» в нашому краю, – наголосив Микола Бігус. – Тому ми вимагаємо в управління освіти припинити будь-які кроки з підготовки до цього комуно-більшовицького молодіжного шабашу. В іншому випадку, ми добиватимемось відставки Івана Запорожана та його команди».

Коментарі вимкнені.