Обуренню тернополян немає меж! (фото)

Громадський активіст Олександр Башта повідомив про зникнення однієї із кулястих туй, які висадили тиждень перед тим. Нагадаємо, що 7 листопада, студентська молодь долучилася до Всесвітньої та Всеукраїнської ініціативи “Дерева миру”. Ініціаторами проведення акції стали активісти ГО “Молодіжне об’єднання “Файне місто”. Відбувся захід за сприяння управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР.

Безпосередню участь у висаджуванні маленьких кулястих туй взяв начальник відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський та директор ПП «Дружба-сервіс-житло-1» Олег Лемега. Не зміг оминути своєю увагою акцію і громадський активіст Олександр Башта, який пообіцяв зробити захисну огорожу для одного із мініатюрних деревець. Приїхавши у «Сквер Миру», щоб реалізувати задумане, пан Олександр помітив відсутність однієї туї. На фото, зробленому активістом видно, як злодій старанно замаскував листям сліди свого злочину.

– Хотілося б побачити цю людину, яка зробила. Бо ж зрозуміло, що вона готувалася, вичікувала, а потім той кущик забрала. Цікаво, що відчувала ця людина і якими очима дивиться на вкрадену рослину, – каже Олександр Башта. – Я був дуже обурений через побачене, то ж робити огорожу відпало бажання, просто понапихав довкола палок і поїхав облагороджувати інше місце.tuya

Начальник відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський зауважив, що суспільству з такими особинами – далеко до миру. Адже символічним є те, що «дерева миру» не збереглися навіть тиждень після висаджування. Фахівця це не надто здивувало, адже це – не перша крадіжка дерев та кущів, яка трапилася у “Сквері Миру”. Впродовж останніх років тут “виросли ноги” у молодого червоного дуба, у магнолій та в ряду інших декоративних кущів.

Коментарі вимкнені.