Обидва тернопільські футбольні клуби виграли свої матчі

Тернопільська «Нива» виграла свою першу весняну битву в «Реал Фарм»із м. Южного. Матч відбувався в смт. Овідіополь Одеської області та завершився з рахунком 0:3.

Поєдинок розпочався невдало лдя тернополян, так як вже на 12 хвилині необхідно було провести заміну: замість травмованого І. Швеця на поле вийшов новачок команди Т. Яворський. Але заміни гри не спортила, майже весь час домінували гості, але голи посипались на голову «фармацевтів» лише в другому таймі. Перший гол був забитий з пенальті на 59 хвилині, решта м’ячів були забиті за три хвилини до кінця матчу.

Не розчарували нас і гравці ФК «Тернопіль», які з рахунком 1:0 виграли у стрийської «Скали». Гол на 27 хвилині забив І. Сороцький. Тернополяни мали ще можливості забивати, але чи майстерності забракло, чи простого фарту. На 67 хвилині м’яч міг двічі побувати у воротах стриян, але майстерно та надійно зіграв воротар гостей.

Юрій Романович, Новини Тернополя “Погляд”