Одна гривня у Тернополі = 20 г “Дюшесу”, піпетка, або дві пачки сірників

Нещодавно в інтернеті з’явилися статті, у яких йшлося про те, що можна придбати за один долар. Простіше висловлючись – за вісім гривень. З’ясувалося, що є доволі багато речей, які можна придбати за таку ціну. Принаймні щось можна придбати у всіх країнах світу, при цьому – й в Україні. Безумовно, річ недорогу і, можливо, не надто якісну. Декілька ручок чи зубну щітку, дешевий шампунь або крем для рук, булку із сосискою або ж хот-дог, а в деяких країнах – два бокали пива.

Журналісти like вирішили поцікавитися, що можна придбати за рідну одну  гривню.

З’ясувалося, що майже нічого. Однак позбувшись зайвої гривні, ви можете купити два малих пакети або один середній, простий олівець чи гумку для стирання відразу на касі супермаркету.

До слова, шукати супермаркет треба близько до дому, адже, щоб доїхати кудись, тернополянин має мати у кишені 1.50 грн на тролейбус чи 2.50 грн – на маршрутку. У нашому випадку – надто дорого, адже потрібно ще й повернутися дододому.

Якщо добре пошукати – то можна знайти навіть зошит або ручку. До гривні у тернопільському супермаркеті може заважити одна морквина, одна цибулина, дві картоплі або ж малесенька капустиночка. Якщо ж додати ще одну гривню на червоний буряк – то у нас вийде борщ (пісний), якщо ж завалялося ще 80 копійок – то навіть з бульйонним кубиком. Але наш  бюджет не дозволяє придбати “борщевий набір” – якщо купити по одному із перелічених вище овочів, то потрібно щонаймене 5 гривень. То ж йдемо далі.

На одну гривню ми можемо дозволити собі один шоколадний цукерок типу “Червоний мак”, хоча й не факт, адже він може коштуватти і на декілька копійок дорожче. Доступними можуть бути старі добрі льодяники – грам 20 а то й 30 “Дюшесу” чи “Барбарису”.

“Мівіна” для нас вже надто дорога, адже її ціна “перевалила” за гривню, то ж і нею підживитися  не вдасться.

Хліб з однією  гривнею в кишені придбати також не вдасться. Навіть булочка “Студентська” вже коштує дорожче.

З однією гривнею та порожнім шлунком йдемо в аптеку. Тут нам по кишені піпетка або два дешевих бактерицидних лейкопластири.

У магазині побутової хімії, за одну гривню є можливість придбати тільки один пакетик одноразового шампуню. Можна взяти упаковку паперових носовичків.

Зваживши всі “за” і “проти” купуємо дві коробки сірників по 50 копійок. На одну гривню їх виходить найбільше.

Коментарі вимкнені.