Одразу перед позачерговою сесією у Тернопільській міськраді встановили нові металеві двері

Фото тернопільської журналістки Наталки Колтун.

Вчора в приміщенні Тернопільської міської ради встановили нові двері — металеві, біло-коричневого кольору, з гербом Тернополя та двома тризубами. Того ж дня міський голова Сергій Надал підписав розпорядження про скликання позачергової сесії — на сьогодні, 30 листопада, 10.00 год. 

До чого б така терміновість та експрес-заходи щодо захисту тих, кому вдасться увійти в мерію? Питання риторичне.

Згідно з розпорядженням, депутатам запропоновано розглянути питання щодо визнання повноважень депутата Тернопільської міської ради сьомого скликання Турецької Н. І.; про внесення змін до персонального складу постійних комісій міської ради; про виконання бюджету міста Тернополя за 9 місяців 2017 року та про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік».

“Про сесію мене поінформували сьогодні (29 листопада – прим.), — прокоментував несподіване скликання сесії спеціально для “Погляду” депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк. — Зміни до бюджету 2017 року потрібні точно. Інші два питання є організаційними, але не терміновими у прийнятті”. За словами депутата, ця сесія і наступне засідання дадуть відповіді на всі сумнівні питання, які поширюють у соцмережах спантеличені тернополяни.

Коментарі вимкнені.