Охорона “Бандерштату” нюхає пляшки у сумках усіх відвідувачів, і тернопільського журналіста також (фото)

3-5 серпня у Луцьку проходить шостий фестиваль патріотичного духу “Бандерштат-2012”.

Цього року при вході на територію фествалю “Бандерштат” працівники приватної охоронної служби перевіряють абсолютно всі сумки відвідувачів, навіть у оргкомітету фетивалю. Чоловіки в білих сорочках слідкують за тим, аби ніхто не приніс із собою алкогольних напоїв. Нюхають навіть пляшки з мінералкою чи соком.

Проте журналіст “Погляду” бачила, як дехто із відпочиваючих вигадував різноманітні способи, аби таки випити на “Бандерштаті” чогось міцнішого за квас. Так, в обід 4 серпня повністю мокрий чоловік ходив наметовим містечком і просив у відвідувачів фесту пакет, аби скласти речі. Виявляється, він перекидав другу пляшки з алкоголем через потічок, яким оточений табір. Не втримав рівновагу, послизнувся і впав у воду, котра була густо вкрита ряскою.

Щоправда, у ніч з 4 на 5 серпня охоронці з громадських патріотичних організацій обіцяють строгий контроль за нетверезими гостями фестивалю. Адже “Бандерштат” – вільний від алкоголю фестиваль. Кажуть, що цієї ночі було чимало відвідувачів, хода котрих була хиткою і чувся запах перегару. Таких людей виводили за межі фестивалю на дві години. Були й такі, котрі примудрялися йти нагло попри охорону без спеціальних пропускних браслетів, котрі одягають тим, хто купив квиток. Коли ж хлопці перепиняли таких нахаб, то ті, зазвичай, казали, що браслет у них вкрали – здерли із руки. Або – що вони купалися і браслет розмок. Але технологія виготовлення таких браслетів насправді є такою, що лише з першого погляду вони здаються паперовими. Насправді ж, вони містять клейку клейончасту основу, яка не розмокає у воді і не рветься так легко як папір.

Більше матеріалів ТУТ

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.