Олег Барна розкритикував роботу ДП «Укрспирт»

На засіданні Комітету з питань запобігання і протидії корупції у середу народний депутат України від Партії «Солідарість – Блок Петра Порошенка»» Олег Барна заявив про неефективну діяльність ДП «Укрспирт».
Висновок народного депутата стосується розгляду діяльності ДП «Укрспирт» і Міністерства аграрної політики у Комітеті ВРУ з питань запобігання і протидії корупції.
«Статус юридичної особи заводу не повернули. Здійснюється централізоване, неефективне управління ДП «Укрспирт», – сказав політик.
За його словами, Міністром аграрної політики, за вказівкою Прем’єр-міністра України, конкурс на посаду директора ДП «Укрспирт» був визнаний не чинним.
«Це аргументували тим, що фіналісти конкурсу нібито були раніше замішані в корупційних зловживаннях. Фактично, ці матеріали Міністр АПК і Прем’єр-міністр України взяли з інтернет-ресурсу, як анонімну інформацію», – наголосив народний депутат.
На підставі його офіційного звернення, правоохоронні органи дали пояснення щодо наявності кримінальних порушень фіналістів конкурсу, яке спростувало цей факт.
«Ми не можемо допустити, щоб хтось на свій розсуд, посилаючись на недостовірні дані, міг підтасувати результати конкурсу, який проводився відкрито і публічно. До фіналу пройшли особи, які неугодні системі, що панує в ДП «Укрспирт», – заявив Олег Барна.
На думку народного депутата, на посади в ДП «Укрспирт» призначаються особи з невідповідною освітою, які оперують державним майном підприємства, статутним фондом в кілька мільярдів гривень.

Коментарі вимкнені.