Олександр Смик зробить справу, про яку повинні знати усі тернополяни

За підсумками проведення Дня міста зібрати прес-конференцію і озвучити імена усіх, хто долучився до святкувань, обіцяє начальник управління культури Олександр Смик. На його думку, це буде якраз тією справою, про яку повинні знати усі тернополяни.

– Всі декларують: «Я люблю місто Тернопіль. Файне місто Тернопіль». А я обов’язково поіменно назву всіх тих, хто любить Тернопіль. Так само, як любить пам’ятник Незалежності, і нашу незалежність України. Я вважаю, що це найліпший лакмус  слова і діла. Тому що можна говорити на мітингах, можна говорити в кулуарах, можна говорити за кавою, одне одного в чомусь переконувати. А можна просто назвати всіх поіменно. Це та прозорість, яку хотілось би, щоб наші тернополяни знали, а не ходили і одне одному говорили, що той це зробив, а той це зробив, – пояснює свою ініціативу культурний чиновник, пише За Збручем.

До речі, святкувати День Незалежності і День міста Тернопіль буде упродовж тижня. Планується, що розпочнуться урочистості 23 серпня з відкриття пам’ятника Незалежності, на який поки що так і не зібрали необхідної суми коштів. Також у програмі святкувань – форум друзів міста Тернополя, танцювальне шоу, чемпіонат світу з водно-моторного спорту, свято тернопільського замку, відкриття кінозалу «Палац кіно», відкриття оновленої вулиці мистецтв – вулиці Валової та оновленого ансамблю тернопільських фонтанів, свято борщу і свято меду, закладення нових імен на Алеї зірок та багато іншого.

-1 thoughts on “Олександр Смик зробить справу, про яку повинні знати усі тернополяни

 • 14:06 | 8.08.2012 о 14:06
  Permalink

  І де імена тих, хто дійсно любить наше файне місто?

  • 14:10 | 8.08.2012 о 14:10
   Permalink

   ну читайте уважніше. в статті пише – за підсумками проведення Дня міста. День міста ще не настав 😉 Чекайте))))

   • 08:16 | 9.08.2012 о 08:16
    Permalink

    я одумав, що мова йде за тих, хто вже допомагає.

Коментарі вимкнені.