Тернопільську міську раду погрожують закидати яйцями

Вийшли на пікет під стіни міською ради близько 50 мешканців центрального району, а також працівники першої міської полікліники.. Вони вимагають скасувати рішення про звільнення першого поверху і перенесення цього відділу у третю міську лікарню, що на Дружбі.

– Сюди прийшли люди, яких ця проблема безпосереднє стосується. – розповідає учасник заходу Іван Томіцький. Якщо раніше ми ходили в лікарню, яка знаходиться неподалік дому, то тепер треба добиратись маршрутками. Я людина молода, мені це не так важко зробити, а ось людям літнього віку туди просто не добратись.

Чоловік каже, що перший поверх лікарні вже почали звільняти.

– Незабаром, це приміщення просто заберуть під свої потреби, – продовжує чоловік. – Тобто про людей ніхто не думає. Звичайно, приміщення находиться у Центрі, коштує дорого.

На пікет також вийшли незадоволені лікарі.

 

– Я знаю, як влада працює, – розповідає медик Олег Климчук. – Це вже не перший приклад, коли людей просто грабують.

 

Підтримати людей прийшов до міської ради комуніст Василь Паразінський. Люди голосно викрикували свої невдоволення в адресу влади. Роз’яснити ситуацію до людей вийшов міський голова Сергій Надал.

 

– Я вас завіряю, що поліклініка залишиться на місці, – каже пан Надал. – Ніхто її переносити не буде. Це я вам обіцяю. Є вимога для всіх міст створити один центр обслуговування громадян, щоб ви не бігали по поверхах і по різних лікарнях. Люди будуть приходити на перший поверх і не ходити по чиновниках. Там будуть отримувати документи і консультації. Це має бути в центрі. У нас є напівпорожнє приміщення холу у першій міській поліклініці на першому поверху, тому ми вирішили зробити це саме там. А реєстратура лишиться в цій же поліклініці просто зміститься в іншу частину.

 

Міський голова запевняє, що ніхто від цього не постраждає, але заспокоїти людей поясненням так і не вдалось. Повертався в міську раду пан Надал під вигуки незадоволених тернополян. Дехто пропонував наступного разу закидати владу яйцями, – пише 20 хвилин.

Коментарі вимкнені.