Олексій Станько виконує замовлення Сергія Надала

Саме такий висновок можна зробити з заяви міського голови Сергія Надала, щодо причини накладання вета на надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо виділення ПП «Оранж А» земельної ділянки площею майже 0,1 га за адресою вул. Шептицького, 34, де знаходиться гуртовий ринок. До цього ПП причетний  екс-начальник управління Держкомзему в м. Тернополі Юрій Фролов з яким у Сергія Надала затяжний конфлікт, адже у них були різні погляди на дерибан Тернополя.

– Цей об’єкт безпосередньо наближений до прибережної смуги річки Серет. У річку викидають сміття продавці гуртового ринку “Оранж”. Ці факти засвідчені і є фотодокази забруднення однієї з головних водних артерій Тернополя, – заявляє Сергій Надал.

Нагадаємо, саме Олексій Станько у лютому влаштував прибирання на березі річці та гучно заявив про ледве не екологічну катастрофу. Також на стороні Надала та забудовника Матли “активіст” виступав у суперечці щодо забудови “Текстерно”. Не оминув Станько і своєю увагою найбільших опонентів Сергія Надала.

 

Коментарі вимкнені.