Оперета «Шаріка, або Кохання січового стрільця» у драмтеатрі вразила тернополян (фото)

Другого листопада у Тернопільському драмтеатрі відбулась прем’єра романтичної оперети Ярослава Барнича «Шаріка, або Кохання січового стрільця». Режисер-постановник нової вистави став відомий режисер, народний артист України  Федір Стригун.

В цей вечір було тепло та весело усім. Адже тернополян вразила історія про кохання молодої мадярської дівчини до січового стрільця.

За словами керівника літературно-драматургічної частини драмтеатру Ірини Папуші, ця  історія змінює уявлення багатьох про життя і побут січових стрільців, яким були притаманні не лише відвага в бою, а й ніжне кохання в житті 

Як розповідає “Погляду” пані Ірина, яка побувала на виставі, у неї залишились враження, як від гарної прочитаної книжки.

“Всі головні і другорядні ролі виконанні бездоганно. Відмічу, що всі грали і співали дуже професійно. Але найбільше мені сподобався головний герой закоханого січового стрільця – Борис Репка . Важка робота в них … молодці!”

До театру в суботу також завітала і політична еліта Тернополя – Олексій Кайда із дружиною, Михайло Ратушняк, Сергій Тарашевський.

Довідка 

Постановча група:

Режисер – Федір Стригун

Художник – Григорій Лоїк

Хореографія – Ірина Краківська

Костюми – Наталія Тарасенко

Диригент – Мирослав Кріль і Василь Драгомирецький

У виставі задіяні народні артисти України Люся Давидко і В’ячеслав Хім’як, заслужені артисти України Марія Гонта, Сергій Андрушко, Наталя Лемішка, Олександр Папуша, Борис Репка, Дмитро Губ’як, Богдан Стецько. Також грають Андрій Малінович, Юрій Черненко, Микола Петрушенко, Максим Попович, Сергій Бачик, Євген Лацік і вся молодь театру. 

Бажаючі можуть переглянути виставу ще 7, 9 і 30 листопада. Початок – о 19.00. Квитки – по 20-40 грн.

Операта «Шаріка, або Кохання січового стрільця» Тернопіль драмтеатр

Операта «Шаріка, або Кохання січового стрільця» Тернопіль драмтеатр

Операта «Шаріка, або Кохання січового стрільця» Тернопіль драмтеатр

Операта «Шаріка, або Кохання січового стрільця» Тернопіль драмтеатр

Фото Юрій Зелененький, АртЛюкс

 

Коментарі вимкнені.