Пайовики Щепановського вимагають справедливості від «Тернопільобленерго» (відео)

Кілька десятків тернополян вже кілька років не можуть дочекатися власного житла. Колишні пайовики Щепановського намагаються самотужки добудувати свій будинок на вулиці Довженка, 22. Але  не можуть здолати опір чиновників  з комунальних служб та сусіднього забудовника. Аби привернути увагу громадськості до своєї проблеми та висловити свій протест люди прийшли до воріт ВАТ «Тернопільенерго».

–       Ми будуємо мережу по світлу і змушені її тягнути аж три кілометри. Вартість її 1 мільйон 200 тисяч, – розповідає голова споживчого кооперативу «Олімпія-Б» Галина Теличко. – Ми просимо «Тернопільобленерго», щоб до нас когось підключили і ми могли здешевити її спорудження. До прикладу з «Тернопільгазом», якому також потрібна мережа. Але нам не дають це зробити. А потім «Тернопільобленерго» візьме цю мережу на баланс і продаватиме підключення  до неї забудовникам. Якщо ж ми збудуємо мережу самі, то хочемо, аби нам змінили точку підключення з будинку на трансформаторну підстанцію. Тоді мережа буде наша і якщо хтось захоче підключитися до неї, відшкодує нам частину коштів за її спорудження.

У «Тернопільобленерго кажуть, що вимоги кооперативу «Олімпія Б» виконати не можливо, адже правила забороняють володіння замовником транзитними мережами.

За словами пані Галини, положення, яке регламентує роботу Обленегро надзвичайно засекречене і його не показують людям. Тож пайовики не впевнені, чи правомірно діють чиновники. Натомість, кажуть, що неофіційно відомо – сусідній будинок заплатив за підключення до електричної мережі, яку спорудив «Тернопільбуд» 550 тисяч  гривень і навіть мають договір на сплату цих коштів.

–       Нас вже ошукав Щепановський, тож зараз для нас кожна копійка дорога, – додає жінка. – На жаль, на кожному кроці на нас намагаються нажитися. Ми не знаємо, скільки грошей ще доведеться віддати, щоб отримати власне житло. Для нас воно вже не цегляне, а золоте.

Юля Квітка


-1 thoughts on “Пайовики Щепановського вимагають справедливості від «Тернопільобленерго» (відео)

  • 10:05 | 24.06.2014 о 10:05
    Permalink

    Революція пройшла, а корупція ще краще розгулялась…

Коментарі вимкнені.