Оркестр у Тернополі грав з піднятими комірами та в рукавицях (відео, фото)

12 січня, у неділю, на оновленому бульварі Данила Галицького в Тернополі проводили парад вертепів та різдвяний концерт. Розпочали імпрезу музиканти з тернопільського муніципального духового оркестру “Оркестра Волі”. Поруч мерзнули продавці-учасники другого гастрономічного фестивалю “Галицька дефіляда”.

Грали і Вєрку Сердючку “Новий год”, і “Если у вас нету тёти” із фільму “Іронія долі”, і “У лісі лісі темному”, новорічну пісню гурту ABBA, українські колядки, ну і як же без різдвяної «Jingle Bells». Дехто із тернополян запитував, чи це не оркестр правоохорнців, бо в музикантів була темно-синя форма: своєрідні бушлати з шевроном на рукаві і головні убори.

Свій різдвяний концерт “Оркестра Волі” розпочав при помірно хмарній погоді: тоді періодично на 2 хвилини показувалося сонце. Та згодом надійшла хмара, почався пронизливий та сильний вітер. Деякі музиканти попіднімали коміри, а в перервах між виконаннями розігрівали долоні та хухали на пальці, які на такому холоді важко було навіть розгинати. Хлопці із вертепу, який першим приїхав розважати тернополян, ховалися в торгових наметах рестораторів.

Бульвар – доволі відкрита місцина на пагорбі, тому тут і вночі напередодні вітер наробив збитків: повалив дах сцени, яку було встановлено днем раніше для музичних колективів, що розважали гостей “Галицької дефіляди”. Перехожі звертали увагу один одного на зірвану частину сцени, що лежала обабіч. Також уночі вітер повалив парасольки підприємців.

За годину, коли “Оркестра Волі” уже завершувала, вітер приніс із собою сніг: спочатку помірний, а потім – непроглядну хурделицю. Саме в цю заметіль і “висипали” з тролейбуса галасливі учасники вертепів – дівчата в хустинах з френзлями, хлопці із зірками, та побігли від зупинки до сцени – ховатися від мокрого, липучого снігопаду. Мабуть, встигли уже показати свій парад у тролейбусі, бо пасажири та кондуктор проводжали їх посмішками.

Люба Вовк, новини Тернополя, “Погляд”

Коментарі вимкнені.