У Тернополі проповідували трьома мовами на користь засобів масової комунікації

В урочистість Хрещення Господнього, 12 січня 2014 р., о. Дієго Саез Мартін ОМІ, директор Католицького Медіа-Центру та «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN), проповідував у м. Тернополі в парафії Божого Милосердя.

На чотирьох Службах Божих польською, англійською та українською мовами о. Дієго  приблизив тернопільчанам важливість католицьких засобів масової комунікації. Сповістив, що відтепер віряни тернопільщини мають можливість дивитися «Телебачення Віковічного Слова». Чудова можливість цілодобово слухати корисні катехези, спільно молитися Коронку до Божого Милосердя та Розарій. Є також щоденні трансляції Служби Божої. Завдяки телеканалу EWTN, можна також брати участь в аудієнціях зі Святішим Отцем. Діти можуть зростати у вірі завдяки цікавим мультфільмам про святих, та про вчення католицької церкви. Телеканал EWTN доступний у мережі «Воля-кабель» і звичайно в онлайн режимі в інтернеті.

О. Дієго зазначив, що «телебачення існує для вас, але не може існувати без вас. Потребуємо вашої молитви, волонтерської допомоги та фінансової підтримки».

Коментарі вимкнені.