Пам’ятник Івану-Павлу ІІ буде на Тернопільщині

1 липня в управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ відбулася прес-конференція на тему Всеукраїнської та молодіжної прощі до Зарваниці. Високопреосвященний Василій Семенюк і члени оргкомітету розповіли стан приготування та особливості цьогорічної прощі.

Першоієрарх Тернопільсько-Зборівський повідомив, що паломництво відбудеться 13-14 липня. Очікуються десятки тисяч вірних з різних куточків України та закордону. Також прибудуть всі члени Синоду єпископів УГКЦ та Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, який у неділю 14 липня очолить Архиєрейську Божественну Літургію.

За словами о. Андрія Романківа, протосинкела Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, біля купелі св. Анни Блаженніший Святослав освятить пам’ятник Папі Івану-Павлу ІІ. Монумент споруджено, щоб увіковічнити пам’ять про пастирський візит Святішого Отця у 2001 році, під час якого у Києвівін молився перед іконою Матері Божої Зарваницької та “віддав свій апостольський візит під Її покров”.

Традиційно відбудеться багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священики і вірні молитимуться Моле

-1 thoughts on “Пам’ятник Івану-Павлу ІІ буде на Тернопільщині

  • 04:04 | 3.07.2013 о 04:04
    Permalink

    У Бережанах відбудеться зустріч із письменником, художником, великим романтиком та неординарною особистістю – Борисом Явором Іскрою. «З любов’ю до рідного краю та народу» У програмі зустрічі: – Поезія та проза – Художнє мистецтво – Мандрівництво, пригоди та краєзнавство – Дослідження з історії та генетики Галичини Чекаємо Вас у музеї Богдана Лепкого 4 липня 2013 р.

Коментарі вимкнені.