Патріарх Філарет навчатиме мудрості тернопільських студентів

Упродовж 21-24 вересня з візитом на Тернопільщині перебуватиме святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Останнім часом глава УПЦ КП усе частіше навідується з пастирськими візитами в різні регіони України. На Тернопільщину Патріарх приїжджав у червні та серпні цього року. Перший візит був покликаний примирити духовенство Тернопільсько-Кременецької єпархії після переходу в УАПЦ колишнього правлячого єпархією владики Іова. А в серпні Патріарх взяв участь у заходах з нагоди 10-річчя освячення джерела Пресвятої Богородиці заради Її чудотворної ікони «Всецариця».

— Патріарх Філарет приїжджає на Тернопілля на запрошення духовенства та вірян, які щиро бажають почути його духовні настанови, — зазначив архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. — Глава нашої церкви і раніше як мінімум раз на рік візитував до нас, а останнім часом ми удостоїлися частіше приймати блаженнійшого. У рамках нинішнього візиту Патріарх Філарет уперше відвідає Теребовлянщину і освятить храм у смт. Дружба, а також матиме нагоду поспілкуватися з тернопільськими студентами й викладачами.

Програма візиту:

22 вересня
10.00 — освячення внутрішніх розписів храму Різдва Пресвятої Богородиці в м. Тернопіль. Божественна Літургія (м. Тернопіль, вул. Клима Савура, 6);
16.00 — відкриття виставки у Тернопільському краєзнавчому музеї.
23 вересня
10.00 — освячення храму на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла у смт. Дружба Теребовлянського району;
16.00 — зустріч святійшого Патріарха Філарета з громадськістю в Теребовлянському районному будинку культури.
24 вересня
10.00 — зустріч із викладачами та студентами Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу;
12.00 — зустріч із професорсько-викладацьким складом і студентами Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського (морфологічний корпус, ауд. №5, вул. Руська, 12).

Comments are closed.