Пенсіонери, що віддали на Майдан 10 000 грн, в обмін попросили тільки ліхтарика, а зібрані кошти передали онкохворим дітям

19 грудня представники “Типового Франківська” завітали в гості до подружжя пенсіонерів із Франківська, що на потреби майдану віддали 10тис. грн., щоб передати стареньким зібрані для них кошти.

Дорогою заїхали до аптеки та купили ліки, яких має вистачити на 1-2 місяці та продукти . Окрім того залишили свої контактні дані та домовились, що у випадку якщо будуть потрібні ще будь-які ліки, то організуємо їх безкоштовно.
Хочу зразу ж висловити велику подяку Оксані Пустосвіт (власниця однієї з аптек у Франківську) за надану знижку в 17% на потрібні ліки та можливість брати ці ліки з таким дисконтом у майбутньому.

Тоді ж мав розмову із друзями, які сказали, що намагались декількома годинами раніше передати пенсіонерам деякі кошти, які було зібрано українцями в Англії та киянами, проте пенсіонери категорично відмовились брати гроші і сказали, що це буде для них “позором”.

Пізніше пані Мирослава прокоментувала: “Не потрібно нас позорити поверненням грошей, були б ми вашого віку, то стояли б на майдані, а так зробили все можливе щоб замість нас там були інші люди.”, а пан Михайло додав: “Ми живемо багато, у нас все є! До розкоші ми не звикли ще з молодості, а тому всього нам зараз вистачає, а тепер ще й від гостей відбою нема. Єдине, що…хоча то може не гарно про це казати, але я вночі просинаюсь і не бачу години (навпроти ліжка розміщений великий настінний годинник – ТФ), то дуже б хотів такий ліхтарик який на#Євромайдані просили всіх запалити і підняти вгору.”

Звісно ж прохання ми врахували і ліхтарик придбали.
На питання що ж робити із тими коштами, які люди надіслали для них, пані Мирослава рішуче заявила: “Гроші віддайте краще дітям, які їх потребують: сиротам, чи хворим. Я в дитинстві двічі ледь не померла, ніхто не розумів як тоді вижила, може зараз ці гроші якраз когось врятують.”

Ми розказали про те, що через Найбільший благодійний аукціон побачень від ТФ ми вже понад 20 тисяч грн зібрали і плануємо купити онкохворим дітям дороговартісні ліки. Пані Мирослава сказала, що це хороший варіант і вона хоче щоб кошти, зібрані для них, було додано до грошей, за які купуватимемо ліки для дітей.

Коментарі вимкнені.