Переможцям фестивалю «Блакитний вогник 2012» пророкують велике майбутнє

15 червня в українському домі «Перемога» відбулось урочисте нагородження переможців VII фестивалю-конкурсу колективів газових господарств Тернопільської області «Блакитний вогник 2012». У відбірковому обласному фестивалі взяло участь понад 70 дітей, у сьогоднішньому гала-концерті – 54. Серед учасників були діти та онуки працівників газових господарств Тернопільської області. За словами начальника об’єднання «Тернопільгаз» Олега Караванського, такий захід згуртовує дітей працівників газових господарств та їхніх батьків, які докладають усіх зусиль для того, щоб покращити життя тернополян у соціальному плані.
– Зацікавлюючи дітей мистецтвом, ми одночасно привчаємо їх до праці у газовому господарстві. У перспективі ці діти можуть стати нашими майбутніми працівниками, – зазначає О. Караванський.
Нагороджувались учасники у 9-ох номінаціях, а саме : солісти-вокалісти, вокальний дует, художні читання, танцювальний, інструментальний, цирковий жанр, бандуристи-вокалісти. За словами голови журі, провідного методиста обласного методичного центру народної творчості Олексія Лещишина, багатьом із учасників можна пророкувати артистичне майбутнє.
-Мені дуже приємно було брати участь у цьому конкурсі,- розповідає учениця Збаразької ЗОШ № 2, переможниця серед вокалістів та інструменталістів Ольга Мандзюк. Це дає поштовх працювати над собою та вдосконалюватись.
Урочистості дійству додавав заклад, який вже став осередком відновлення український традицій. Заступник міського голови Леонід Бицюра зазначив, що український дім «Перемога» змінився в кращу сторону за рік його відновлювання.
Крім того, «Тернопільгаз» привітав представників преси з нагоди вже минулого професійного свята. Заслужений журналіст України Галина Садовська побажала, щоб слово «Газовик» і надалі звучало почесно, а наш газовий колектив продовжував дбати про підростаюче покоління.

Оксана Бучко, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.