Перший крок до файного Тернополя

13 квітня відбулося  перше засідання робочої групи у складі представників міської ради, депутатів, громадських активістів та рекламістів розпочала роботу над створенням єдиних вимог дизайну вивісок та їх розміщення.  Усі присутні погодились, що теперішнє рішення виконкому щодо вивісок знайти складно, тому їх розмістять у розділі «Нормативні документи» на сайті Тернопільської міської ради».

У той же час, необхідність внесення змін у існуючі правила не менш нагальна. Саме тому, 27 квітня відбудеться друге засідання, на яке запросять дизайнерів та рекламістів міста, щоб зібрати всі пропозиції та врахувати думку кожного.

Нагадаємо, що впорядкування розміщення вивісок є одним з пунктів Дорожньої Карти Реформ Коаліція ГО “Тернопільський центр реформ”. Робоча група була створена з ініціативи NGO Centre UA та депутатського звернення Назара Зелінки.

  • Віримо, що подальша співпраця із Тернопільською міською радою унеможливить хаотичне розміщення вивісок та дасть змогу зробити місто більш естетично привабливим, – кажуть організатори.

Коментарі вимкнені.