Перший в Західній Україні перинатальний центр відкриють наприкінці 2012-го року в Тернополі

Перший в Західній Україні перинатальний центр відкриють наприкінці 2012-го року в Тернополі. До двадцять восьмого грудня в місті планують завершити реконструкцію основного корпусу медичної установи, що на вулиці Замковій. Сім мільйонів гривень на ці роботи вже надійшли.

Валентина Якимчук, заступник головного лікаря Тернопільського перинатального центру «Мати і дитина»: «буде нове обладнання, будуть виходжуватися новонароджені, які будуть народжуватися п’ятсот грам і більше. Взагалі це надзвичайно корисна справа для всіх жителів Тернопільської області, для всіх майбутніх матерів, запрошуємо, коли в нас закінчиться реконструкція, народжувати в нас в перинатальному центрі»

Загалом роботи здійснюватимуться в два етапи. Перший – реконструкція головного корпусу, де зосередженні основні технології перинатальної допомоги та корпусу «А» – гінекологічним відділенням з малоінвазивними технологіями. А вже у 2013-му році ремонтуватимуть корпус «В». Там розміщені відділи патології та ектрагенітальної патології вагітних. Щоб усе це втілили в життя якомога швидше, будівельники працюватимуть на об’єкті у три зміни.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: «дуже мало, менше двох місяців залишається, вся команда, будівельники і ще до проектантів є питання, які сьогодні порушують всі графіки виконання проектних робіт, дещо міняється, треба враховувати ті моменти, пропозиції, які прозвучали в деяких будівельників, тому що ми не настільки сьогодні багаті, я думаю, що економно потрібно відноситись до того чи іншого питання, можна поміняти все обладнання, а можна дещо залишити, але нове сучасне обладнання ми будемо ставити, бо обладнання тут має бути найсучасніше, яке є у світі»

Загалом на реалізацію проекту влада ще цього року планує отримати тридцять сім мільйонів гривень, повідомляє ІНТБ.

-1 thoughts on “Перший в Західній Україні перинатальний центр відкриють наприкінці 2012-го року в Тернополі

  • 22:48 | 31.10.2012 о 22:48
    Permalink

    Тепер капітальний ремонт приміщення називається модною фразою “перший перенитальний центр”? :)))

Коментарі вимкнені.