Пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру громадам в Тернопільській області

15 грудня Вифлеємський вогонь миру (ВВМ) та добра українські скаути – пластуни – отримають в австрійському місті Лінц та привезуть до Києва, звідки поширять це символічне світло по усій Україні. Також пластуни передаватимуть ВВМ за межами України по країнах, де є осередки української громади, зокрема Латвії, Сербії, Румунії, Франції, Італії, Німеччини, Канади, США та інших країнах.

17 грудня тернопільські пластуни отримали Вифлеємський вогонь миру та розповсюджуватимуть його у області та самому місті. 18 грудня о 9:00, під час засідання Міської Ради ВВМ буде переданий владі Тернополя, а також, о 18:00 святковому відкритті головної ялинки Вогонь буде переданий усім жителям міста.

Передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру (ВВМ) започатковано у 1986 році в Австрії. У 1996 традиція завдяки пластунам була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із Заходу на Схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Цьогоріч в Тернопільській області передача ВВМ відбуватиметься вже традиційно в м. Тернополі та у більшості районних центрах з 19 грудня і триватиме до Різдвяних свят. Вифлеємський вогонь миру буде передано місцевій владі, лікарням, церквам, сиротинцям, навчальним закладам, організаціям-партнерам.

Після розгортання військових дій на території України, тема миру набула особливої актуальності. Саме тому Світло миру та добра засвітиться у домівках родин воїнів АТО. Вони матимуть змогу відчути радість і тепло, яке випромінюється з місця народження Ісуса, спокій та впевненість, що пластуни пам’ятають про захисників нашої Батьківщини, які ризикують життям заради нашого майбутнього у незалежній та вільній країні.

“Ми віримо, що цей символічний вогонь дійсно несе любов, добро та мир там, де з’являється. Тому й беремо на себе таку відповідальну місію – його поширення”, – зазначила напередодні координатори передачі ВВМ в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.